zebra perde temizliği
  • 0-554-690-16-72
  • camlikperde@gmail.com

KRUVAZE PERDE NASIL YIKANIR

KRUVAZE PERDE NASIL YIKANIR

Kruvaze perde

Kruvaze perde temizlik

Gelişen teknoloji ile tekstil sektöründe dokuma ve boyama sanatları olarak çok gelişmiştir ki çeşit çeşit kumaşlar ,modeller dokunur ve boyanabilir olmuştur. Perde sektöründe ki modelleme çalışmaları sonucu kruvaze perde ve kruvaze fon perde modelleri hayatımıza girmiş çeşitli ortamlarda kullanılmaya başlanmıştır. Mekanizmalı bir perde modeli olduğu için sökümü, takımı , temizligi ve görsel ayarları normal perde modellerine nazaran biraz daha oyalayıcı ve zorlayıcı direk. Bu makalemizde size kruvaze perdenin temizlik aşamaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

  • KURUVAZE PERDENIN SÖKÜMÜ

Perdenizin zinciri ile perdenizi sona kadar indiriniz ve voal görünümünü düz pile şeklini aldığınız. En son halkalartaki düğümleri sökünüz ve kornisdeki perde stoplarını sökünüz ve kornisden perdenizi çıkardınız.( Cırtlı olanlar için de cırtdan ayırarak yapınız)

  • KRUVAZE PERDENIN YIKANMASI

Kruvaze perdenizi yıkama torbasına koyunuz ve Çamaşır yıkama makinanizin perde yıkama programında yikayabilirsiniz. Burda dikkatli olmamız perdemizin tek parça halde olması onu ağırlık ( kütlesini )ve kapladığı alanı (hacmini) artıracağı için makinanizin yıkama kapasitesini göz önünde bulundurarak makinada yikamaliyiz. Makinada yıkamada Finis cosla tül kullanabilirsiniz. Ağırlık olarak makinada yikanamayan ürünler için iligen gibi bir kapda elde yıkama ve bekletme metodu ile perdelerinizi yikayabilirsiniz. Makinada yıkama işlemi için nemli olarak çıkığı gibi asarak perdenizi takabilirisiniz. Elde yıkama işlemi için çamaşır asgisina sererek kurutma yapabilirsiniz.

  • KRUVAZE PERDENIN ÜTÜLENMESI

Kruvaze perdelerinizin temizlik işleminden sonra geniş bir masaya örtü sererek daha geniş bir ütü masası alanı oluşturabilir böylelikle ütü işleminin daha verimli ve hızlı olmasını sağlarsiniz. Ütü işleminin ürünün orta ısı ayarında yapabilir kumaşın kenarlarından baslamaniz da ürünün ısıya olan tepkisini anlayabilir ve daha sağlıklı ütüler yapabilirsiniz.

  • KRUVAZE PERDENIN YERINE TAKILMASI

Kruvaze perdenizi kornise takiniz ve ortalama ayarlarını yapıp perde stoplari ile perdenizi gerdiriniz. Zincir kısmındaki ipleri en üstteki halkalardan en son halkaya kadar geçiriniz ve bu işlemi diğer taraf içinde uygulayiniz ve en son halkalara çözülmesi kolay olcak düğümler atınız. Perdenizi zincir yardımı ile istediğiniz seviye kadar kaldırınız ve görsel ayarları için iplerini elleriniz ile düzeltiniz .

www.camlikperdetemizlik.com
camlikperde@gmail.com
0554 69016 72
Denizli/2019
Işletmemiz Google Benim işletmem üyesi bir işletmedir ve firmamız hakkında olumlu yada olumsuz tüm fikirlerinizi ve düşüncelerinizi www.google.com adresinden puanlayarak ve yorum yaprak tüm Denizli halkı ile paylaşabilir, temizlik hizmeti arayan insanlara da yardımcı olabilirmisiniz.
SADECE PERDE TEMIZLIYORUZ
EN KALITELI TEMIZLIK HIZMETINi
SUNUYORUZ
perdetemizlik

KRUVAZE PERDE NASIL YIKANIR” üzerine 3 düşünce

M.AliYayın tarihi  9:17 pm - Oca 30, 2019

Kruvaze perde yıkama ile ilgili açıklamalarınız ıcın teşekkür

AyseYayın tarihi  10:01 pm - Şub 4, 2019

Kruvaze perde yıkama hakkında ki açıklayıcı yazınız ıcın cok tesekkurler. Kruvaze perde yıkama sayfanızı severek takip ediyorum

oprol evorterYayın tarihi  4:22 am - Tem 28, 2019

Very informative and fantastic body structure of subject material, now that’s user genial (:.

http://www.oprolevorter.com/

Mesajınızı bırakın