stor perde temizliği
  • 0-554-690-16-72
  • camlikperde@gmail.com

PERDE MODELLERİ

denizli perde modelleri perde satiş tasarım uygulama

Çamlık perde & temizlik olarak Denizli halkının aradıgı perde ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamkada iddalıyız. Ölçülemndirme keşif hizmetlerimizi tüm müşterilerimze ücretsiz sunuyoruz . Mağzamızda resimler eşliğinde camlarınıza olacak modeleri belirlerken odamınız renklerine ve aydınlık seviyesine göre sizlere en uygun ürünleri öneriyoruz.

denizli perde modelleri perde satiş tasarım uygulama

Zengin ve seçkin markalarımız en yeni ürün yelpazelerini görmeye sizleri mağazamıza bekleriz..

Denizli tül perde,tül perde

Tül perde(kanun pile) en yaygın kullanılan perde modelidir. Kumaşın özelliklerine göre ütü isteyen veya istemeyenleri vardır. kumaşın desenine göre dikiş(pile ) şekli belirlenmeli işleme sıklığına ve ortama göre pile oranı verilmelidir. Bu kaideler hem perdelerinize şık bir görünüm verir hem de ortamın uyumu açısından önemlidir. Bakım aşaması en kolay olan perdelerdendir.

Denizli Kuruveze perde, Kuruveze perde

Kuruveze perde tüm odalarda kullanılabildiği gibi biz duvar ve cam şartlarına göre seçimin perdenin görümünü ve şıklığında önemli bir etken olduğunu farkında davranıyor ve evimizin misafir odalarında kullanımı tavsiye ediyoruz. Salon ve diğer odalara zengin görünüm katmak isteyenlerin evlerinde bulundurması gereken bir perde modeli

Denizli ip perde, ip perde

İp perde hem şıklık hem kullanım açısında oldukça dikkat çekici perde modelidir. mutfak ve yetişkin çocuk odalarında kullanımı ortama modernlik katmak da ve ürün renk çeşitliği sayesinde her ortamda rahatlıkla uyum yakalanabilmekte. Işık geçirme oranı yüksek olduğu içim aydınlık yakalanmak istenen ortamlarda kullanılabilmektedir. Diş görünürlüğü sayesinde manzaralı ortamlarda dış görselliği iç ortama aktarmaktadır.

denizli katlamalı perde, katlamalı perde

Katlamalı perde modern bir görünüme sahip olmakla kullanılan kumaşla çok şık ve ferah ortamlar yaratılabilmektedir. bakımı ve temizliği diğer perdem modellerine göre zor olmaktadır.

denizli tül stor perde , tül stor perde

Tül stor perde aydınlık oranı düşün ortamların güneşi olmaya aday bir perde modelidir. Zengin model seçeneği ile her ortama uygun spor , klasik çizgilere uygun ürünler bulunmaktadır. Bakımı ve temizliği zebra perdeye oranla daha kolaydır. tüm ortamlarda kullanmaya uygun bir ürün gurubudur.

denizli fon perde , fon perde

Fon perdeler hem perdeleriniz görümüne şıklık katar hem de ortama farklı bir dokunuş yapmanıza olanak sağlar. Salonda bulunması gereken bir perde olmakla birlikte dikişi seçilen modele göre kumaş özelliklerine dikkat edilmelidir.

Zebra perde modeleri, zebra perde

Zebra perde her ortamda kullanabilmektedir. Bakımı ve temizliği diğer mekanizmalı perdelere göre zor olmaktadır. Dar ortamlara ferah görünüm sağlamaktadır.