stor perde temizliği
  • 0-554-690-16-72
  • camlikperde@gmail.com

STOR PERDE TEMIZLEME

DENIZLI STOR PERDE YIKAMA

TEMİZ ELLER GÜZEL EVLER

DENIZLI STOR PERDE YIKAMA

HIZMETLERIMIZ

PERDELERINIZI NEDEN BIZ TEMIZLEMELIYIZ

  1. Denizli Çamlık perde Temizleme olarak sunmuş olduğumuz tüm yıkma , temizlik , kurutemizleme hizmetlerimizde ürün garantisi sunuyoruz. Istenmeyen durumlarda ürününün birebir değişimi yapıyor yada müdavili bir ürünle değişimi yapılır.
  2. Zebra perde montaj ,Tamir , taşıma hizmetlerimiz de Denizli perde temizliği olarak Bir yıl koşulsuz sorgusuz servis Garantisi sunuyoruz.
  3. Randevu sistemi ile çalışıyor ve tam uyum garantisi veriyoruz. Sızın istediğiniz gün ve saatte ürün alımı ve teslimi yapıyoruz.
  4. Farkedilebilir Temizlik Garantisi sunuyoruz.Temizligi beğenmediğiniz ürünlerimizden ücret talep etmiyoruz ve Yeniden temizliği sağlıyoruz.
  5. Ürünlerinizin söküm ve takımını kendimiz gerçekleştiriyoruz. Söküm ve takımda yapılması gereken tüm çalışma ayarları ve görsel düzenlerini yapıyoruz.
  6. Eksik perdelerinizin temini hizmeti sunuyoruz. Bünyemiz de bulunan Çamlık perde firmamız sayesinde eksik perdelerinizin aynısı yada yeniden modelleme ve sunum yaparak perde ihtiyaçlarınızı gideriyoruz
  7. Kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz. Hizmet alımlarında peşin fiyatına ödeme ve taksit fırsatları sunuyoruz.
  8. Işimizi severek ve uzun yıllar yapmak istiyoruz . Müşteri memnuniyetine önem veriyor , çalışma ve iş ahlakımızi bu yönde geliştiriyoruz. Sizler için durmadan kendimizi yeniliyoruz ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Işletmemiz Google Benim işletmem üyesi bir işletmedir ve firmamız hakkında olumlu yada olumsuz tüm fikirlerinizi ve düşüncelerinizi www.google.com adresinden puanlayarak ve yorum yaprak tüm Denizli halkı ile paylaşabilir, temizlik hizmeti arayan insanlara da yardımcı olabilirsiniz.